Jesteśmy na targach online PLMA

Dziś w formule online, a w maju stacjonarnie w Amsterdamie, bierzemy udział w światowych targach PLMA - globalnej organizacji producentów marek własnych.
PLMA Certyfikat

Private Label Manufacturers Association (PLMA) czyli Stowarzyszenie Producentów Marek Własnych to organizacja non-profit, działająca od ponad 40 lat w obszarze promocji marek tworzonych przez sklepy. Obecnie zrzesza 4500 firm członkowskich z ponad 75 krajów. Są to zarówno międzynarodowe korporacje, jak i małe firmy rodzinne. Od 2018 roku członkiem PLMA jest też nasza firma.

Stowarzyszenie wspiera rozwój firm członkowskich w oferowaniu jak najlepszych produktów, jak najlepiej dopasowanych do potrzeb konsumentów. Zapewnia edukację kadry kierowniczej, rozwój zawodowy, badania rynku, udział w konferencjach, dane dotyczące sprzedaży, ankiety konsumenckie oraz cenne publikacje.

Organizuje także globalne targi służące wymianie wiedzy, doświadczeń i kontaktów handlowych. Wśród ponad 1000 uczestników imprezy targowej, która w tych dniach odbywa się w formule online, jest również firma ARES Bracia Maciołek. Będziemy ponadto obecni na stacjonarnej edycji, która w maju odbędzie się w Amsterdamie. To największa tego typu impreza na świecie. Obecność tam pozwoli nam poszerzyć grupę odbiorców o kolejne kraje i wzbogacić ofertę o nowe marki produktów dla czworonożnych przyjaciół.

PLMA Certyfikat

Przeczytaj także

Nowe inwestycje

Nowe inwestycje w naszym zakładzie przyczynią się do wzrostu efektywności obsługi, powiększenia powierzchni magazynowej i dalszego rozwoju sprzedaży.

Przeczytaj artykuł