Spotkajmy się na targach Interzoo

Spotkajmy się na największej imprezie targowej branży zoologicznej! Już 24 maja w Norymberdze rozpoczyna się kolejna edycja Interzoo, w której bierze udział również nasza firma.
Interzoo 2022

Interzoo to największa na świecie platforma marketingowa przeznaczona dla przemysłu zoologicznego. W tym roku bierze w niej udział 1300 firm z 60 krajów. Są wśród nich producenci, hurtownicy i usługodawcy, wielkie koncerny, biznesy rodzinne a także start-upy.

W centrum zainteresowania zarówno wystawców, jak i odwiedzających są innowacyjne produkty i rozwiązania dla zwierząt. Tu właśnie można znaleźć przegląd tego, co nowego dzieje się w branży – nowatorskich produktów, marek, usług i trendów. To sprawia, że impreza jest kluczowym źródłem inspiracji dla międzynarodowego rynku zoologicznego.

Również i firma Ares zaprezentuje swoje produkty szerokiej publiczności, dzięki czemu poszerzymy nasze możliwości do nowych rynków zagranicznych.

Spotkajmy się na Interzoo. Możecie znaleźć nas w hali nr 4 na stoisku 234.

Do zobaczenia!

Przeczytaj także

Targi PetExpo 2022

W najbliższy weekend, 16-18 września, wybieramy się na kolejną imprezę targową – targi PetExpo, gdzie zaprezentujemy się pośród 170 wiodących firm z branży pet.

Przeczytaj artykuł