Nasz nowy produkt na Targach PLMA w Amsterdamie

Podczas Targów PLMA w Amsterdamie, w specjalnej hali z ekspozycją nowości ze świata, zaprezentujemy absolutną nowość - bezzbożową kiełbasę premium.

Przed nami kolejna, ważna impreza targowa. Na przełomie maja i czerwca podczas corocznych, międzynarodowych targów Stowarzyszenie Producentów Marek Własnych (PLMA) w Amsterdamie zaprezentujemy absolutną nowość – bezzbożową kiełbasę premium. Dzięki temu innowacyjnemu produktowi nasze stoisko znajdzie się w specjalnej hali z ekspozycją nowości ze świata.

Podczas targów PLMA będziemy jedynym polskim producentem karmy dla zwierząt.

To kolejna tegoroczna impreza, podczas której mamy możliwość zaprezentowania naszej oferty, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i dotarcia do nowych rynków: w marcu uczestniczyliśmy w targach PLMA w formule online, a za kilka dni wybieramy się na największą imprezę targową branży zoologicznej – Interzoo w Norymberdze.

Targi PLMA „World of Private Label”

To coroczna, międzynarodowa impreza organizowana przez Stowarzyszenie Producentów Marek Własnych, które zrzesza ponad 3500 firm z całego świata. PLMA jest największym tego typu stowarzyszeniem zorientowanym wyłącznie na promocję marek własnych.

Od ponad trzydziestu pięciu lat na targach „World of Private Label” producenci spotykają się ze sprzedawcami detalicznymi, hurtownikami i innymi specjalistami zajmujących się markami własnymi, aby pomóc im odkryć nowe produkty, nawiązać nowe kontakty i odkryć nowe pomysły, które pomogą rozwinąć ich biznes. Rosnąca popularność marek własnych w ostatnich latach sprawiła, że w kilkunastu europejskich krajach stanowią obecnie około 30-40% wszystkich sprzedawanych produktów.

Prawie 2500 kupców, którzy przybędą na Międzynarodowe Targi „World of Private Label” będzie poszukiwać zarówno tanich alternatyw jaki i innowacyjnych linii premium. Mamy nadzieję, że nasz nowy produkt znajdzie uznanie w ich oczach.

Przeczytaj także

Targi PetExpo 2022

W najbliższy weekend, 16-18 września, wybieramy się na kolejną imprezę targową – targi PetExpo, gdzie zaprezentujemy się pośród 170 wiodących firm z branży pet.

Przeczytaj artykuł