Zwiększamy efektywność dzięki mobilnej rampie

Szybkość reakcji i terminowość dostaw to jeden z naszych priorytetów. Dlatego nieustannie pracujemy nad zwiększaniem efektywności procesu wysyłki naszych produktów.
Ausbau Av Exim

Szybkość reakcji i terminowość dostaw to jeden z naszych priorytetów. Od nich zależy przecież biznes naszych klientów i partnerów. Dlatego nieustannie pracujemy nad zwiększaniem efektywności każdego z etapów procesu wysyłki naszych produktów.

Niezwykle istotnym jego elementem jest kwestia załadunku i rozładunku towaru. To w tym miejscu zaczyna się droga do odbiorcy.

Dlatego, aby jak najbardziej usprawnić ten etap, stosujemy profesjonalny sprzęt, który pozwala zrobić to błyskawicznie. Dzięki mobilnej rampie Ausbau AV-exim załadunku i rozładunku możemy dokonać w dowolnym miejscu naszego zakładu – zależnie od potrzeb i warunków. Jej przemyślana konstrukcja umożliwia stabilny podjazd i zjazd wózków zarówno z ładunkiem jak i bez niego. Jest to kluczowa funkcjonalność w sytuacji ograniczonej dostępności stałych ramp i daje nam gwarancję terminowości dostawy karmy do odbiorców.

Ausbau Av Exim
Ausbau Av Exim

Przeczytaj także

Targi PetExpo 2022

W najbliższy weekend, 16-18 września, wybieramy się na kolejną imprezę targową – targi PetExpo, gdzie zaprezentujemy się pośród 170 wiodących firm z branży pet.

Przeczytaj artykuł