Jesteśmy liderem na krajowym rynku karmy dla zwierząt domowych

Z radością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, doświadczeniem i zasobami, by pomóc Ci odnieść sukces na rynku karmy dla zwierząt.

Ares o firmie

Jesteśmy polską firmą rodzinną, która od 23 lat, dzięki ciągłym innowacjom, rosnącej produkcji i eksportowi do kilkudziesięciu krajów świata pracuje na pozycję lidera na rynku karmy dla zwierząt domowych.

Strzałka
Jesteśmy liderem w produkcji kiełbas dla psów w Polsce
Strzałka
Stale zwiększamy produkcję – średnio 30% z roku na rok
Strzałka
Zaopatrujemy największe sieci handlowe w Polsce
Strzałka
Eksportujemy na kluczowe europejskie i światowe rynki

Co oferujemy

Nasze marki

Produkujemy karmę dla psów w postaci wygodnych w użyciu kiełbas. Wśród naszych marek: Magnat, Dogero i Dr. Ares, znajdują się produkty drobiowe, z dodatkiem wołowiny, dla psów dużych i małych, o działaniu prozdrowotnym.

Private label

Jeśli chcesz sprzedawać kiełbasę dla psów pod własną marką, stworzymy dla Ciebie produkt, który pokochają Twoi klienci. Przeprowadzimy Cię przez cały proces jego tworzenia, oferujemy także wsparcie w zakresie brandingu i marketingu – doradzimy w doborze nazwy, wizerunku i komunikacji.
Ares karma private label
Ares Karma No Logo

No logo

Oferujemy produkty “no-logo” do własnego etykietowania lub w osłonkach z pełnokolorowym, indywidualnym nadrukiem.

Ares w liczbach
1
własne magazyny na 2.000 palet
1
autoklawów do sterylizacji
1
dużych ciężarówek-chłodni
1
wykwalifikowanych pracowników

Kompleksowa obsługa

Indywidualne receptury

Indywidualne receptury

Własna flota transportowa

Własna flota transportowa

Pełna kontrola jakości

Pełna kontrola jakości

Wsparcie marketingowe

Wsparcie marketingowe

Własne magazyny

Własne magazyny

Obsługa posprzedażowa

Obsługa posprzedażowa

Historia firmy

Ares historia

ARES to firma rodzinna. 1 czerwca 1999 roku założyli ją bracia Michał i Maciej Maciołek. Korzystając z wiedzy i doświadczeń ekspertów, w tym Głównego Lekarza Weterynarii, prof. dr hab. Henryka Maciołka, stworzyli przedsiębiorstwo, które z czasem stało się jednym z wiodących producentów w branży żywienia zwierząt w Polsce.

Dziś firma obecna jest na polskim rynku, w wielu krajach Europy i poza nią: na Wyspach Kanaryjskich, w Izraelu, Egipcie, Kanadzie i USA. Dostarczamy do klientów średnio 2 miliony kiełbas miesięcznie. Obsługujemy duże sieci handlowe, supermarkety, hurtownie spożywcze i zoologiczne oraz e-sklepy.

W portfolio mamy zarówno nasze marki, rozpoznawalne we wszystkich kategoriach rynkowych, jak również produkty pod marką naszych klientów. Należymy do PLMA – światowego stowarzyszenia wytwórców private label.

Ares w liczbach
1
miliony kiełbas miesięcznie
1
lata doświadczenia na rynku pet food
1
krajów na trzech kontynentach
1
marek własnych w portfolio

Stale zwiększamy produkcję

Obecnie produkujemy ponad 2.000.000 kiełbas miesięcznie!

Systematycznie rozwijamy eksport

1.

Nasze produkty są dostępne w większości krajów Unii Europejskiej

2.

Dzięki długoterminowym kontraktom nasze produkty są obecne w USA i Kanadzie

3.

Rozszerzamy zasięg o kraje zamorskie, między innymi Izrael, Egipt i Wyspy Kanaryjskie

4.

Jesteśmy wiodącym polskim eksporterem karmy dla zwierząt do krajów bałkańskich

Zdobywamy nagrody i certyfikaty

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast
Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast
Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast
Nasza misja

Nasza misja

Produkujemy zdrowe i smaczne karmy dla zwierząt domowych.

W produktach ARES wykorzystujemy najnowszą wiedzę na temat żywienia zwierząt.  W połączeniu ze specjalistycznym, autorskim procesem technologicznym dajemy pewność, że składniki żywieniowe są optymalnie zbilansowane, a zwierzęta otrzymują zdrowy posiłek najwyższej jakości.

Nasza wizja

Nasza wizja

Dzięki ciągłemu doskonaleniu procesu technologicznego, wprowadzaniu zrównoważonych rozwiązań oraz kształceniu i motywowaniu naszego zespołu do szukania nowych sposobów zaspokajania potrzeb naszych klientów, w ciągu kilku lat staniemy się jednym z wiodących producentów naturalnej karmy dla psów w Europie.

Nasze wartości

Nasze wartości

Odpowiedzialność

Długoterminową współpracę biznesową traktujemy, jako nasz priorytet. Budujemy ją na bazie codziennych relacji, których podstawą są zaufanie i odpowiedzialność. Dokładamy sił, by klient w relacji z naszą firmą czuł się bezpiecznie i mógł polegać na nas, jako sprawdzonym partnerze.

Zaangażowanie

Pozostajemy w ciągłej dyspozycji dla naszych klientów. W razie potrzeby wspieramy ich naszym doświadczeniem branżowym, wiedzą, pomysłami i zasobami. Doradzamy, jak wykorzystać ich potencjał i rozwiązywać problemy, które mogą pojawiać się na ich drodze.

Rozwój

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które z jednej strony pozwalają nam ulepszać nasze produkty, a z drugiej ułatwiają klientom realizację zamówień i pomagają rozwijać ich biznes. Zanim wprowadzimy je w życie, zawsze wcześniej testujemy ich bezpieczeństwo i przydatność.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Produkcja żywności dla zwierząt to bardzo odpowiedzialna praca. Zależy od niej zdrowie i bezpieczeństwo naszych czworonożnych przyjaciół. Dlatego przykładamy ogromną wagę do kontroli naszych produktów na każdym etapie procesu technologicznego.

Elastyczność

Jesteśmy w pełni świadomi faktu, że biznes jest niezwykle dynamiczną dziedziną życia. Dlatego, choć kierujemy się zbiorem zasad, które wyznaczają kierunki naszej działalności, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, niestandardowe zamówienia i innowacyjne pomysły.

Rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania. Doradzimy dalsze kroki.

Aktualności

Targi PetExpo 2022

W najbliższy weekend, 16-18 września, wybieramy się na kolejną imprezę targową – targi PetExpo, gdzie zaprezentujemy się pośród 170 wiodących firm z branży pet.

Przeczytaj artykuł