Wspieramy lokalną społeczność w działaniach kulturalnych, sportowych i społecznych

Jako firma rodzinna o silnie zakorzeniona w Piotrkowie Trybunalskim wspieramy wiele inicjatyw odbywających się w naszym rodzinnym mieście.

Pomagamy organizacjom pozarządowym zajmującym się zwierzętami, instytucjom kulturalnym oraz inicjatywom sportowym i wyczynowym.

Ares dialog społeczny

Żadne bogactwo nie ma wartości, jeśli nie dzielisz się nim z innymi, dlatego działamy tak, by zostawić ten świat lepszym, niż go zastaliśmy.

Zwierzęta

Od początku działalności wspieramy inicjatywy mające na celu dobro zwierząt, jak schroniska i lecznice. Pomagamy również organizacjom działającym na rzecz wspólnoty lokalnej oraz dzieci i młodzieży.

Wspólnie z Urzędem Miasta w Piotrkowie organizujemy np. Dzień Dziecka z Czworonogiem – imprezę, podczas której najmłodsi oprócz dobrej zabawy, uzyskują wiedzę jak bezpiecznie postępować ze zwierzętami domowymi.

Kultura

Stowarzyszeniom kulturalnym pomagamy organizować imprezy mające na celu integrację różnych grup społecznych Piotrkowa.

Wspieramy Lożę Kulturalną w przygotowywaniu między innymi spotkań i koncertów.

Loża Kulturalna
MKS Piotrkowianin

MKS Piotrkowianin

Jesteśmy oficjalnym sponsorem klubu piłki ręcznej MKS Piotkowianin.

Lokalna integracja

Wspieramy lokalną społeczność w budowaniu i rozwijaniu wspólnoty. Pomagamy w organizowaniu wydarzeń zacieśniających więzi dobrosąsiedzkie i tworzących dobry klimat do życia w naszym mieście. 

Biegnący Wilk

Biegnący Wilk

Jesteśmy oficjalnym partnerem Biegnącego Wilka, legendarnego maszera i hodowcy, startującego m.in. w jednym z najtrudniejszych na świecie wyścigów psich zaprzęgów Finnmarksløpet w Norwegii.

Oprócz wsparcia w kompletowaniu sprzętu potrzebnego na wyprawę pod koło podbiegunowe, zapewniliśmy psom specjalistyczną, specjalnie skomponowaną na ich potrzeby karmę w formie kiełbasy.

Biznes Na Plus +

Władze Województwa Łódzkiego doceniły naszą pracę na rzecz lokalnej społeczności nominacją do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego w kategorii “Świadomi w Biznesie”, promującej odpowiedzialne społecznie podejście do prowadzenia działalności biznesowej i pozytywne oddziaływanie na jakość życia w województwie łódzkim.

Rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania. Doradzimy dalsze kroki.

Aktualności

Targi PetExpo 2022

W najbliższy weekend, 16-18 września, wybieramy się na kolejną imprezę targową – targi PetExpo, gdzie zaprezentujemy się pośród 170 wiodących firm z branży pet.

Przeczytaj artykuł