Wspieramy lokalną społeczność w działaniach kulturalnych, sportowych i społecznych

Jako firma rodzinna o silnie zakorzeniona w Piotrkowie Trybunalskim wspieramy wiele inicjatyw odbywających się w naszym rodzinnym mieście.

Pomagamy organizacjom pozarządowym zajmującym się zwierzętami, instytucjom kulturalnym oraz inicjatywom sportowym i wyczynowym.

Ares dialog społeczny

Żadne bogactwo nie ma wartości, jeśli nie dzielisz się nim z innymi, dlatego działamy tak, by zostawić ten świat lepszym, niż go zastaliśmy.

Zwierzęta

Od początku działalności wspieramy inicjatywy mające na celu dobro zwierząt, jak schroniska i lecznice. Pomagamy również organizacjom działającym na rzecz wspólnoty lokalnej oraz dzieci i młodzieży.

Wspólnie z Urzędem Miasta w Piotrkowie organizujemy np. Dzień Dziecka z Czworonogiem – imprezę, podczas której najmłodsi oprócz dobrej zabawy, uzyskują wiedzę jak bezpiecznie postępować ze zwierzętami domowymi.

Kultura

Stowarzyszeniom kulturalnym pomagamy organizować imprezy mające na celu integrację różnych grup społecznych Piotrkowa.

Wspieramy Lożę Kulturalną w przygotowywaniu między innymi spotkań i koncertów.

Loża Kulturalna
MKS Piotrkowianin

MKS Piotrkowianin

Jesteśmy oficjalnym sponsorem klubu piłki ręcznej MKS Piotkowianin.

Biegnący Wilk

Jesteśmy oficjalnym partnerem Biegnącego Wilka, legendarnego maszera i hodowcy, startującego m.in. w jednym z najtrudniejszych na świecie wyścigów psich zaprzęgów Finnmarksløpet w Norwegii.

Oprócz wsparcia w kompletowaniu sprzętu potrzebnego na wyprawę pod koło podbiegunowe, zapewniliśmy psom specjalistyczną, specjalnie skomponowaną na ich potrzeby karmę w formie kiełbasy.

Biegnący Wilk

Rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania. Doradzimy dalsze kroki.

Aktualności

Ares Nowy Wizerunek

Nowy wizerunek firmy Ares

Nowoczesna firma wymaga nowoczesnego wizerunku i sposobów komunikacji. Szerokie otwarcie na nowe rynki zagraniczne oraz nowa oferta były dla nas impulsem do zmian również w sferze wizualnej, Witamy w nowej odsłonie na nowej stronie.

Przeczytaj artykuł
Animals Veterinary Days

Targi Animals’ Days

Po długiej przerwie covidowej wracają największe targi zoologiczne w Polsce – Animals’ Days. Odbędą się w dniach 15-17 października w Ptak Expo Nadarzyn. Nie zabraknie tam również naszego stoiska.

Przeczytaj artykuł
Certyfikat Diamenty Zoologii

Certyfikat Diamenty Zoologii

Nasza nowa bezzbożowa kiełbasa Major Premium została wyróżniona certyfikatem Diamenty Zoologii podczas odbywających się w Łodzi targów Pet Expo Meeting. Kapituła doceniła innowacyjność i prostotę naszego produktu.

Przeczytaj artykuł