Festyn Rodzinny w Szczekanicy

Konkursy, zabawy i pyszne przekąski czekały na mieszkańców dzielnicy Szczekanica podczas festynu rodzinnego na pożegnanie lata.

Szczekanica to dzielnica Piotrkowa Trybunalskiego, w którym mieści się nasz zakład. Jej mieszkańcy tworzą bardzo zżytą i zaradną społeczność. Przyczynia się do tego między innymi bardzo duża aktywność Rady Dzielnicy.

Tradycyjnym tutejszym miejscem spotkań jest Szczekanica Central Park, który dzięki zaangażowaniu mieszkańców w Budżet Obywatelski stale wzbogaca się o nowe atrakcje i udogodnienia.

Właśnie w Szczekanica Central Park po raz kolejny odbył się niedawno tradycyjny festyn rodzinny na zakończenie lata, którego organizację mieliśmy zaszczyt wspomóc. Pogoda dopisała wyśmienicie, było mnóstwo zabawy – dla dzieci i dorosłych, konkursy, grill, słodkości. Festyn udał się doskonale.

Czujemy się ogromnie zbudowani pomysłowością i przedsiębiorczością naszych sąsiadów i tym chętniej wspieramy ich w działaniach, które podejmują.

Zdjęcia: Rada Dzielnicy Szczekanica

Przeczytaj także

Targi PetExpo 2022

W najbliższy weekend, 16-18 września, wybieramy się na kolejną imprezę targową – targi PetExpo, gdzie zaprezentujemy się pośród 170 wiodących firm z branży pet.

Przeczytaj artykuł