Certyfikat „Sprawdzony partner w biznesie”

W uznaniu za wieloletnią, odpowiedzialną współpracę oraz najwyższą dyscyplinę płatniczą, EFL Grupa Credit Agricole uhonorowała nas certyfikatem „Sprawdzony partner w biznesie”.
EFL Certyfikat Sprawdzony Partner W Biznesie

Dobre relacje z partnerami są wpisane w nasze biznesowe DNA. Stanowią podstawę wiarygodności i wizerunku odpowiedzialnej firmy. Staramy się budować je i dbać o nie w naszej powszedniej pracy: podczas codziennych rozmów, w jakości świadczonych usług, terminowości realizacji podjętych zobowiązań.

Przejrzyste zasady i otwarta współpraca z odbiorcami i dostawcami są źródłem naszego sukcesu. To dzięki nim możemy realizować naszą misję i stale polepszać jakość produktów, które docierają do coraz większej liczby czworonogów na kilku kontynentach.

Choć największą nagrodą dla nas jest widok szczęśliwych i zdrowych zwierzaków, czujemy się zaszczyceni również tym, że nasze starania doceniają także partnerzy biznesowi. Utwierdza to nas w naszych działaniach i motywuje do dalszych wysiłków.

Dlatego tak cenny jest certyfikat „Sprawdzony partner w biznesie”, który otrzymaliśmy od EFL Grupa Credit Agricole w uznaniu za wieloletnią, odpowiedzialną współpracę oraz najwyższą dyscyplinę płatniczą.

Przeczytaj także