Ares na Ogólnopolskim Zjeździe Maltańczyków

Maltańczyki to prześliczne zwierzęta. Ich opiekunowie zrzeszeni w Grupie Maltańczyków już po raz trzeci spotkali się razem i dali okazję do spotkania swoim zwierzakom. W pięknym nadwarciańskim lesie w Księżych Młynach nie zabrakło i nas.
3 Zjazd Grupy Maltanczyków

W dniach 10-12 września mieliśmy okazję gościć z naszymi produktami na trzeciej edycji zlotu posiadaczy psów tej cudownej rasy. Impreza odbyła się w pięknym otoczeniu nadwarciańskich lasów w Księżych Młynach. Maltańczyki z całego kraju otrzymały do testów bezzbożowe kiełbasy Major Premium oraz kiełbasy Major Junior, przeznaczone dla psów młodych oraz małych ras, o szczególnych potrzebach żywieniowych.

Przeczytaj także

Ares w Bolonii na Targach Zoomark 2021

Sukcesy na targach w Bolonii

Dzięki nowym kontaktom i kontraktom, którymi zaowocowały największe tegoroczne targi Zoomark w Bolonii, będziemy eksportować do nowych krajów, oraz zwiększymy eksport kiełbasy Major.

Przeczytaj artykuł
Ares Nowy Wizerunek

Nowy wizerunek firmy Ares

Nowoczesna firma wymaga nowoczesnego wizerunku i sposobów komunikacji. Szerokie otwarcie na nowe rynki zagraniczne oraz nowa oferta były dla nas impulsem do zmian również w sferze wizualnej, Witamy w nowej odsłonie na nowej stronie.

Przeczytaj artykuł
Animals Veterinary Days

Targi Animals’ Days

Po długiej przerwie covidowej wracają największe targi zoologiczne w Polsce – Animals’ Days. Odbędą się w dniach 15-17 października w Ptak Expo Nadarzyn. Nie zabraknie tam również naszego stoiska.

Przeczytaj artykuł